Nejlepší hry do telefonu

Fifa 14 ke stažení

Fifa je asi bezpochyby nejznámějším a také nejoblíbenějším fotbalovým simulátorem, přičemž každý nově vydaná díl znamená pro fanoušku něco jako herní svátek. Není proto samozřejmě divu že Fifa ve verzi 2014 vyšla i pro mobilní telefony.

Pro všechny fanoušky byla navýsost radostná zpráva také ta, že si tuto hru můžete stáhnout na mobilní telefon nebo tablet zcela zdarma, a to jak na operační systém Android, tak také na operační systém iOS.

Ve hře budete mít k dispozici celkově třicet tři různých lig, včetně těch nejznámějších, jako třeba Premier League, La Liga, Bundes Liga, Serie A a tak podobně. Dále máte na výběr z něco přes šesti set licencovaných týmů, takže originální dresy, originální loga a tak podobně.

Ať už jste například fanouškem Arsenalu, Realu Madrid, Bayernu, Barcelony, Manchesteru United, Chelsea, či nějakého méně úspěšnějšího týmu jako třeba Valencia, Swansea, Frankfurt a tak podobně, tak si zde určitě přijdete na své.

Se svým oblíbeným týmem pak můžete atakovat pohárové příčky, probojovat se do Evropské ligy či do milionářské Ligy mistrů, můžete vyhrávat tituly, pohárová utkání a tak podobně.

Ve hře je celkově něco přes šestnáct tisíc hráčů, se kterými můžete obchodovat. Tým si dokonce můžete sami vyrobit, pokud nebudete spokojení s reálnými hráči.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán 3D hry java a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.