Nejlepší hry do telefonu

The Sims FreePlay

Kdo by v dnešní době neznal asi nejznámější simulátor reálného života The Sims. V současné době si jej můžete zahrát dokonce na mobilním telefonu nebo na tabletu, a to dokonce zcela zdarma.

Kdo by přece jenom neznal The Sims, tak se dostanete do reálného světa, ve které si zařizujete vlastní bydlení, zahradu, chodíte do práce, chodíte se bavit do barů, do posilovny a tak podobně.

Herní čas je naprosto totožná času v reálném světě. Ve hře si můžete vytvořit celkově až šestnáct Simíků, které si můžete jednotlivě upravovat přesně podle vašich představ. Své bydlení si můžete vybudovat do samotného základu nebo si nějaké můžete jednoduše zakoupit.

Do domečku si pak můžete zakoupit nějaká domácí zvířata, o která se musíte starat. Jedinou nevýhodou této hry je však to, že musíte být neustále připojení k internetu. Ideální je tedy hru hrát tehdy, když jste připojení na Wi-Fi nebo pokud máte neomezený datový tarif.

Na druhou stranu se jedná o zážitek, neboť můžete reálně navštěvovat obydlí ostatních hráčů, navazovat nová přátelství, hrát spolu hry, jít spolu do restaurace a u toho si normálně povídat a tak podobně.

Na hře vás na první pohled zaujme grafické zpracování, které je na opravdu velice dobré úrovni.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán 3D hry java a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.