Nejlepší hry do telefonu

Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution je vynikající hrou na mobilní telefony, která vás zabaví na dlouhé hodiny. Budete hrát za žraloka, který se toulá oceánem a sežere téměř všechno, co se mu připlete do cesty.

Hra funguje na tom principu, že vždy musíte žraloka, za kterého hrajete, dostat na desátou úroveň, přičemž čím vyšší úroveň, tím větší je žralok.

Na začátku budete hrát za menšího útesového žraloka, přičemž si musíte dávat pozor v oceánu na veliké množství věcí, jako třeba na větší žraloky, bomby, medůzy a tak podobně.

Dalším na řadě je žralok mako, který je opět tršoku větší, rychlejší a může toho sníst víc.

Třetí na řadě je žralok kladivoun, pak žralok tygří a konečně žralok bílý, se kterým nemusíte mít strach téměř z ničeho, až na bomby a větší prehistorické žraloky. Jakmile vyženete i žraloka bílého na maximální úroveň, budete si moci koupit obrovského megalodona, který je schopný pozřít rybářské lodě a dokonce i bomby.

S ním si musíte dávat pozor jenom na megabomby a ještě většího žraloka nespecifického druhu, kterého si budete moci koupit opět v případě, že vytáhnete megalodona na maximální level. U každého žraloka můžete plnit úkoly za peníze, což rozhodně dělejte, neboť noví žraloci rozhodně nejsou levní.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Hry do mobilu Android a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.