Nejlepší hry do telefonu

Fruit Ninja online hra

Fruit Ninja je velice oblíbenou a známou hrou pro mobilní telefony a tablety, která vás nepustí na dlouhé hodiny. Hra je k dispozici zdarma pro mobilní platformy iOS, Android a Windows Phone.

Hru si můžete také zaplatit, čímž docílíte zmizení reklam. Ve hře se dostanete do role kuchařského samuraje, přičemž musíte pomocí jednoho seknutí porcovat padající ovoce.

Ve hře musíte být naprosto přesní a hlavně také pohotoví. Ovoce je totiž velice často rozptýlené po celé herní obrazovce, takže opravdu není času nazbyt. Jak budete postupovat hrou, tak se samozřejmě bude zvyšovat obtížnost. Postupně se budou přidávat kusy ovoce, takže jich na obrazovce v jednu chvíli může být skutečně hodně, ovoce bude létat rychleji a tak podobně.

Kromě klasického ovoce, jako jsou pomeranče, citrony, kiwi, melouny a tak dále se však mohou na herní obrazovce objevit také zapálené bomby, které jenom čekají na to, až je přeseknete.

To však samozřejmě nedělejte, neboť přeseknutím bomby zemřete a hra se automaticky ukončí. Hra má poměrně hodně dobře vyvedenou grafickou stránku a krásné animace při přeseknutí ovoce.

Ve hře se můžete snažit také o takzvaná komba, kdy čím více ovoce přeseknete naráz, tím více získáte bodů.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Hry do mobilu Nokia a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.