Nejlepší hry do telefonu

Grand Theft Auto San Andreas

Grand Theft Auto je jednou z nejslavnějších herních sérií, přičemž právě díl San Andreas se těšil a těší stále veliké oblibě. Proto není divu, že byla vydána také mobilní hra se stejným  názvem, kterou si můžete zahrát na mobilních platformách Android, iOS a také Windows Phone.

Hlavním hrdinou hry je již dobře známý Carl Johnson, se kterým si užijete opravdu veliké množství akce a nezapomenutelné příběhové pasáže. Hra je jednou z největších, nejkomplexnějších a podle všeho také nejpodařenějších počinů, které společnost Rock Star kdy vydala pro mobilní telefony a tablety. Připravte si proto také ve svém mobilním telefonu nějaké to místo, neboť po instalace má hra něco kolem 1,6 GB.

Hra vám samozřejmě přinese již klasickou volnost pohybu, krásnou grafickou stránku s neskutečnými detaily, podporu herních ovladačů a také cloud save. Díky tomuto můžete hru hrát na více typech mobilních zařízení, přičemž progres je postupně ukládaný.

Hra je dokonce tak propracovaná, že si můžete nastavit, stejně jako v počítačové verzi, playlist do rádia a tak podobně. Grand Theft Auto San Andreas si musíte zaplatit, avšak díky porci zábavy, kterou dostanete, se to určitě vyplatí.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Hry do mobilu Nokia a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.