Nejlepší hry do telefonu

World of Tanks Blitz

World of Tanks je v posledních letech jednou z nejznámějších MMo akčních online her, přičemž na svědomí ji má herní vývojářská společnost Wargaming. Abyste nebyli limitovái pouze na počítače a notebooky, byla vydána také verze pro mobilní telefony a tablety.

Vyjet s tankem ze své garáže a s chutí si zastřílet tedy můžete kdekoliv budete chtít. Ve hře se můžete těšit celkově na devadesát vozidel armád Německa, Sovětského svazu a Spojených států amerických.

Na začátku hry si můžete spustit pomocný tutorial, ve kterém se hru naučíte náležitě ovládat, střílet, využívat přednosti svého vozidla a tak podobně.

Celkově je pro vás připraveno osm herních arén, ve kterých se proti sobě bude utkávat vždy čtrnáct hráčů, tedy sedm na sedm. Stejně jako v počítačové verzi si budete moci vybrat vozidlo, přičemž na výběr budete mít z různých typů, jako jsou lehké tanky, střední tanky, těžké tanky, odstřelovače a tak podobně.

Kdo by si myslel, že v mobilu bude hra jen nějakou okleštěnou verzi, kde nezáleží na taktice a tak podobně, ten by se šeredně spletl. Stejně jako na PC, musíte přemýšlet, kam se svým tankem zajet, jak se správně natočit proti nepříteli, kdy přebít a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Hry na stažení do mobilu a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.