Nejlepší hry do telefonu

Subway Surfers hra

Subway Surfers je jednou z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších her na mobilní telefony. Ve hře utíkáte před policistou mezi vlaky, které jste zrovna sprejovali. hru má na svědomí dánská vývojářská společnost Kiloo Games.

Světla světa spatřila tato hra v říjnu roku 2012, přičemž každý měsíc se hra Subway Surfers odehrává na jiném světa prostřednictvím cesty kolem světa, která má název World Tour. Ve hře se tak podíváte například do Las Vegas, do Londýna, do Soulu a tak podobně.

Hru si můžete zdarma stáhnout a zahrát na mobilních platformách Windows Phone, iOS a Android. Hra disponuje opravdu veliký množstvím postav, které si můžete koupit nebo je během hraní získat.

Začínáte s Jakem. Další postavou je Tricky, kterou získáte tak, že v takzvaných Mystery boxech naleznete tři čepice. Další postavou je například Fresh, kterého získáte, když naleznete celkově padesát rádií. V každém města světové World Tour je jedna speciální postava, kterou můžete získat pouze daný měsíc.

Pokud tedy získání postavy propásnete, už si ji nebudete moc koupit. V současné době běží verze hry Soul, ve které můžete získat postavu s názvem Mina. Můžete ji získat do jedenáctého druhý 2015. Hra vlastně probíhá tak, že se při úprku vyhýbáte protijedoucím vlakům a dalším překážkám, kterých je opravdu hodně.

Během útěku máte samozřejmě možnost sbírat různá vylepšení, jako vyšší skoky, rychlost a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Java hry na mobil zdarma a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.